Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 marca 2023

Przygotowani na przyjście wiosny. Zajęcia plastyczno-techniczne

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W poniedziałek, 6 marca w samo południe odwiedziła nas klasa Pani Agaty Werner. Pogoda za oknem nie dała nam# złudzeń, że wiosna jeszcze nie nadeszła... My jednak postanowiliśmy przygotować się na jej przyjście i stworzyć piękne, kolorowe kompozycje kwiatowe z papieru.

Na ławkach do dyspozycji dzieci były rolki, papierowe trawy, w różnych odcieniach zieleni oraz wielobarwne papiery. Nie obyło się także bez ołówków, kleju i nożyczek, dzięki którym powstały kwiatki.

Uczniowie pracowali bardzo dzielnie i świetnie poradzili sobie z zadaniem. Niektórzy wykonali nawet po dwie ozdoby.

To było bardzo miłe popołudnie. Mamy nadzieję, że klasa Pani Agaty jeszcze nie raz nas odwiedzi! 

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)