Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2021

"Razem możemy więcej". Zajęcia z nowoczesnego gotowania

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Projekt "Akademia Aktywności w gminie Sadki# – razem możemy więcej” powrócił po zdjęciu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Od zeszłego tygodnia nasze uczestniczki ponownie biorą udział w zajęciach tj. fizjoterapia, j. angielski, florystyka, pilates, czy spotkania z psychologiem.

W czwartek, 10 czerwca, nasze Panie wzięły udział w zajęciach z nowoczesnego gotowania zorganizowanych na świetlicy wiejskiej w Samostrzelu- w galerii zdjęcia z ich przebiegu.

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Jego działania, polegają na organizacji i przeprowadzeniu aktywności zmierzających do aktywizacji społecznej mieszkańców gminy Sadki wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska / GOK

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)