Dziś mamy 21 stycznia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2021

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny. Uroczyste wręczenie nagród

fot. UM w Łobżenicy

fot. UM w Łobżenicy

1 grudnia o godzinie 15.00 w sali sesyjnej# Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica, Burmistrz Łobżenicy - Piotr Łosoś wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Łobżenicy - Antonim Kapeją wręczyli zwycięzcom nagrody konkursowe za prace wykonanie z surowców wtórnych, wyróżnione w swoich kategoriach.

W kategorii przedszkola oraz uczniowie szkół podstawowych z klas I - III:

I miejsce - Zuzanna Siast
II miejsce - Maja Łosoś
III miejsce - Lidia Olszewska
Wyróżnienie - Martyna Ziarnik, Julia Doliwka, Oliwier Szwedziak

W kategorii uczniowie szkół podstawowych z klas IV - VIII:

I miejsce - Jan Jakub Zdręka
II miejsce - Julia Budziewicz
III miejsce - Katarzyna Olszewska
Wyróżnienie - Michał Ignasiak, Łucja Siast, Martyna Maslakowska

W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych i osoby dorosłe:

I miejsce - Julia Sobek
II miejsce - Daria Zdręka
III miejsce - Justyna Paradowska
Wyróżnienie - Zenon Polachowski, Karolina Zdrenka, Grzegorz Zięba, Joanna Gniot

Przypomnijmy, że Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Gratulujemy!

Materiał: UM w Łobżenicy 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Burak
1,49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Fotobombki
19,90PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nowy taryfikator mandatów. W łatwy sposób sprawdzisz punkty karne

Od 1 stycznia obowiązuje nowy taryfikator mandatów i# punktów karnych. Są spore zmiany. Pamiętajcie - liczbę swoich punktów karnych możecie sprawdzić w dowolnym momencie – dzięki naszej e-usłudze lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

60% Polaków deklaruje chęć zamieszkania w domu z ogródkiem

Mieszkanie w hierarchii potrzeb człowieka zajmuje# czołową pozycję. Choć nie każdy ma tę świadomość, wpływa bezpośrednio na jakość życia. Tymczasem z danych Eurostatu za 2019 rok wynika, że w Polsce na jedną osobę statystycznie przypada 1,1 pokój. Ten wynik plasuje nas na ostatnim miejscu, ex aequo z Rumunią i Chorwacją. O czym w praktyce świadczą te liczby? Prawie 38% Polaków żyje w przepełnionych mieszkaniach. Sytuacja mieszkaniowa polskiego społeczeństwa jest problemem, z którym od lat borykają się kolejne rządy. Mimo że mieszkań przybywa, nadal popyt przewyższa podaż.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)