Dziś mamy 21 czerwca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 października 2020

Spotkanie rękodzielnicze w Anielinach. W zajęciach udział wzięło 10 pań

fot. Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach

fot. Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach

15 października mieliśmy okazję gościć w Anielinach na spotkaniu# rękodzielniczym. Panie zebrane na świetlicy wykonały jesienną dekorację z dynią w roli głównej.

Do jej wykonania potrzebne były tkaniny, wypełniacz, igły, nitki, juta, tasiemki, drut florystyczny oraz styropianowe oponki. Zajęcia trwały ok. 2 godzin, a udział w nich wzięło 10 pań. Spotkanie umiliła nam kawa, herbata i słodki poczęstunek, które przygotowała Pani Sołtys- Barbara Kwiatkowska. Materiały zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła instruktor GOK Magdalena Sobiecka-Lipińska. 

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska, instruktor GOK

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ocena pracy zdalnej przyczyną konfliktu między pracownikami a pracodawcami?

Przedsiębiorcy częściej niż pracownicy źle oceniają jakość# pracy zdalnej. Po upływie kilkunastu miesięcy, zastosowany w wielu przypadkach po raz pierwszy model zdalnego zatrudnienia, przynosi gorsze efekty zdaniem co trzeciego pracodawcy. Najmniej zadowoleni z home office są przedstawiciele handlu, przemysłu i mikrofirm. Opinię pracodawców podziela co piąty pracownik, a wielu z nich nie wie, jak się ocenić – wynika z badań przeprowadzonych dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że nie ma już powrotu do rzeczywistości sprzed Covid-19.

(czytaj więcej)
0

Czym galerie handlowe przyciągają klientów? Przedstawiamy wyniki sondy

Co jest najważniejsze dla odwiedzających centra handlowe po# pandemii? Według wyników najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield nadrzędne dla klientów odwiedzających centra handlowe są: możliwość dokonywania zakupów na miejscu, bez korzystania z internetu oraz możliwość zrobienia spontanicznych, nieplanowanych zakupów. Najmniej ważny dla konsumentów okazuje się udział w eventach organizowanych na terenie centrum oraz korzystanie z oferty fitness.

(czytaj więcej)
0

Zadbaj o wątrobę. Sprawdź jak ją chronić!

Co szkodzi wątrobie? Jak ją chronić, by służyła nam jak najdłużej? Dowiesz się dzięki kampanii „Listy od W.”

(czytaj więcej)
0

Ranking opieki nad dziećmi. Polska zajęła 27. miejsce

Według raportu UNICEF, Luksemburg, Islandia, Szwecja, Norwegia i Niemcy zajmują# najwyższe miejsca w rankingu dotyczącym opieki nad dziećmi wśród 41 krajów OECD i UE. Na najniższych miejscach uplasowały się: Słowacja, Stany Zjednoczone, Cypr, Szwajcaria i Australia. Polska zajęła 27. miejsce.

(czytaj więcej)