Dziś mamy 17 stycznia 2025, piątek, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2024

Spotkanie z Mikołajem. Na sali zapanował świąteczny nastrój

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W piątek sala widowiskowa# GOK w Sadkach stała się miejscem spotkań dzieci z naszej gminy z Mikołajem. Wśród atrakcji znalazły się między innymi dmuchańce, kula z wirującymi balonami i zaprzęg Mikołaja, w którym dzieci mogły zrobić pamiątkowe zdjęcia. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń.

 

Już od rana odwiedzały nas klasy ze szkół z terenu naszej gminy. Uczniowie chętnie włączyli się do wspólnej zabawy z Eventy Planeta Dobrej Zabawy. Tańczyli, układali wieże z klocków i bawili się ze świątecznym Elfem. A to za sprawą Pana Marcina, naszego instruktora ZUMBY, który zdecydowanie wie, jak zorganizować świąteczny nastrój.

Nie zabrakło pogadanki profilaktyktycznej i odblasków od naszych strażników gminnych. Na sali znajdowało się stoisko, przy którym pokazywaliśmy dzieciom jakie cuda można stworzyć z kartki papieru. I jest to dużo lepszy pomysł na spędzanie czasu, nic telefon czy telewizja.

Nie mogło zabraknąć wręczania nagród laureatom konkursu na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną". Dzieci opuszczały salę ze słodyczami na drogę od wójta gminy,  Pana Michała Piszczka.

Od godziny 15:00 zaczęły pojawiać się na naszej sali pozostałe dzieci wraz z rodzicami. Tym razem można było zrobić sobie rodzinne zdjęcia z Mikołajem,  dołączyć do wspólnych animacji i tańców. Choć był to intensywny dzień, będziemy go bardzo miło wspominać. Dziękujemy, że byliście z nami.

Wydarzenie zostało wsparte finansowo przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Rok pełen wyzwań. Z czym mierzyli się żołnierze?

Miniony rok obfitował w zadania #dla kujawsko-pomorskich terytorialsów. Żołnierze mierzyli się ze skutkami powodzi w ramach operacji pk. Feniks, budowali stany osobowe 84 batalionu lekkiej piechoty (84 blp) we Włocławku, jak również wdrażali do użytku nowy Program Strzelań z Broni Strzeleckiej (PSBS). Brygada stale rozwija kompetencje w zakresie zarządzania kryzysowego. Udzielała się również kulturalnie, organizując koncert z okazji Dnia Matki oraz sportowo podczas imprezy Cross WOT w bydgoskim Myślęcinku.

(czytaj więcej)
0

Ruszył nowy rok szkoleniowy. Przed Terytorialsami wiele wyzwań

8.Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej uroczyście #rozpoczęła nowy rok szkoleniowy

(czytaj więcej)
0

Kolejne rodzaje dokumentów tożsamości. Czym różnią się od siebie?

Dokumenty tożsamości, które musisz znać! Ministerstwo Cyfryzacji wyjaśnia#, czym są mDowód, e-dowód, dowód osobisty, dowód cyfrowy i elektroniczny.

(czytaj więcej)
0

Stopniowo zwiększaj dawkę ruchu. Zacznij od ćwiczeń w domu

Więcej ruchu to postanowienie noworoczne, które często# już pod koniec stycznia zostaje niezrealizowane.

(czytaj więcej)