Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Spotkanie z młodymi twórcami. Powstały piękne słoneczniki

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Kolejne spotkanie z młodymi twórcami za nami! Dołączyły do nas kolejne 2 osoby- serdecznie witamy Ingę i Franka!

Wczoraj młodsza grupa naszych uczestników miała okazję wykonać kwiat slonecznika. Każde dziecko otrzymało karton z narysowanym kołem, łodyga i listkiem. Pierwszym zadaniem było przyklejenie żółtych papierowych płatków wokół narysowanego okręgu. Następnie kolorowana była łodyga. A na samym końcu uczestnicy wypełniali środek naszego kwiatka nasionami słonecznika.

Trzeba przyznać, że niektóre dzieci okazały się być bardzo cierpliwe i wytrwale układały słonecznikową mozaikę nasionko po nasionku. Można im pozazdrościć wytrwałości.

Starsza grupa kończyła swoje prace sprzed 2 tygodni. Tym razem ozdabiali wykonane na poprzednich zajęciach organizery na biurka. W ruch poszły plastikowe rurki do napojów, drewniane patyczki, samoprzylepne cekiny, sznurki, pomponiki, filcowe naklejki i kleje.

Uczestnicy naprawdę się postarali i organizery wyszły im cudownie! Kolorowe i przemyślane. Oby służyły naszym zdolnym młodzieńcom jak najdłużej!

Prosimy koniecznie zapoznać się z galerią zdjęć! Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)