Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

11 maja 2022

Strategia rozwoju gminy. Ruszyły konsultacje społeczne

fot. archiwum

fot. archiwum

Kilka dni temu ruszyły konsultacje społeczne# Strategii Rozwoju Gminy Sadki na lata 2021-2030. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi.

Strategia Rozwoju Gminy Sadki to dokument, który ma m.in. określić działania, jakie powinny zostać wdrożone, aby gmina mogła się rozwijać. Mowa tutaj zarówno o dziedzinie społecznej, jak i gospodarczej. Strategia ta ma pomóc też w ożywieniu sfery kulturalnej i turystycznej. Mieszkańcy z projektem tego dokumentu mogą zapoznać się m.in. za pośrednictwem strony internetowej sadkowskiego magistratu.

Od 5 maja trwają konsultacje z mieszkańcami. Potrwają one do 8 czerwca.

Wszystkie wnioski i uwagi mieszkańcy mogą zgłaszać w formularzu udostępnionym na stronie sadkowskiego urzędu. Należy go przesłać na adres Urząd Gminy Sadki, ul. Strażacka 11, 89-110 Sadki. W tym przypadku decyduje data wpływu do urzędu. Można też wypełnione dokumenty złożyć osobiście w urzędzie lub za pomocą poczty elektronicznej – kancelaria@sadki.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Uwagi do Strategii Rozwoju”.

Urząd Gminy w Sadkach przypomina, że wnioski, zastrzeżenia, uwagi zgłoszone po terminie nie podlegają rozpatrzeniu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (9)

  Były mieszkaniec Sadek., w dniu 11-05-2022 20:04:39 napisał:

  To jest stragedia rozwoju. Proszę zważyć, że mamy już rok 2022 a sprawa dotyczy okresu 2021-2030. Najprawdopodobniej jak zwykle głos mieszkańców nie będzie brany pod uwagę. Proszę przyjrzeć się sprawie zakupu sprzedawanej obecnie równiarki drogowej.

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Mariola, w dniu 11-05-2022 20:29:32 napisał:

  Jaki rozwój, ta gmina już dawno się nie rozwija pod żadnym względem. Wójt i rozwój to jakiś żart.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Lody Big MILK 900ml
7,99PLN
Filet z piersi kurczak
18,44PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)