Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2023

Sześciolatki pożegnały przedszkole. Łzy wzruszenia po występie dzieci

fot. powierzone

fot. powierzone

22 czerwca 2023r w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” oddział #Bnin zgromadzili się goście, aby pożegnać 6-latki odchodzące z naszego przedszkola.

W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola oraz dyrektor naszego przedszkola Pani Dorota Wiśniewska. Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci pt. „Podróż na wyspę WAKACJI” umożliwił podziękowanie wszystkim dorosłym wspierającym i pracującym w naszym przedszkolu. Występ przedszkolaków zachwycił wszystkich uczestników – były łzy i wzruszenie.

Dzieci podziękowały za cztery lata spędzone w przedszkolu. Sześciolatki otrzymały pamiątkowe dyplomy, fotoksiążki i upominki. Absolwentom przedszkola życzymy samych sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń.

Materiał: Iwona Bembnista - wychowawca grupy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)