Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

20 lipca 2021

Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA”. Sprawdź szczegóły!

fot. pow.

fot. pow.

Szubiński Dom Kultury rozpoczął przedsprzedaż biletów na# Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA” – Trzecie rozdanie. Bilety w promocyjnej cenie 30 zł można nabyć do 15 sierpnia w sekretariacie Szubińskiego Domu Kultury. Liczba biletów w pierwszej puli ograniczona.
Szubiński Dom Kultury po raz kolejny w swoich murach organizuje wieczór kabaretowy. Tym razem postanowiono zmienić formułę znaną mieszkańcom od lat. 5 września na scenie zaprezentuje się znany z programów telewizyjnych kabaret FiFa-RaFa, który w 2013 roku brał udział w szubińskich Korkach. Tuż po nich ze swoim monologiem wystąpi aktor i kabareciarz - Cezary Pazura. Początek kabaretonu zaplanowano na godzinę 17:00.
 
Dla miłośników rozrywki i śmiechu Szubiński Dom Kultury przygotował promocję cenową obowiązującą do 15 sierpnia. Te można nabyć w cenie 30 zł w sekretariacie organizatora. Po zakończeniu przedsprzedaży koszt biletu wynosić będzie 50 zł.
 
W związku z zapowiedziami nadejścia kolejnej fali zachorowań związanych z koronawirusem i prawdopodobieństwem zwiększenia ograniczeń organizator postanowił prowadzić sprzedaż biletów w pulach, tak aby móc przeprowadzić kabareton z zachowaniem obostrzeń.
 
Materiał: Paweł Pietroń

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  xxx, w dniu 20-07-2021 12:53:00 napisał:

  A w Nakle cisza, kultura ma wakacje

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Magda, w dniu 20-07-2021 13:15:59 napisał:

  No nareszcie :) Już nie mogę się doczekać. Co roku jesteśmy. Przyjeżdżamy do Was z Tucholi. Mamy nadzieję, że i w tym roku Czarek z Gniewomirem poprowadzą ten kabareton jak w poprzednich latach. Szkoda, że tak mało kabaretów, ale i tak będziemy :)

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Piotr, w dniu 21-07-2021 09:34:32 napisał:

  Pazura to tandeta

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Narożniki
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Żel UV 5ml
7,50PLN
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)