Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

19 października 2021

Trzeźwość kierowców pod lupą policjantów. Ile było kontroli?

fot. KPP w Nakle

fot. KPP w Nakle

Wczoraj na drogach powiatu nakielskiego policjanci prowadzili# działania prewencyjne pn.: „Trzeźwy kierujący”, podczas których kontrolowali trzeźwość prowadzących auta. Sprawdzono 967 kierowców.

Wczoraj (18.10.21) mundurowi nakielskiej „drogówki”, a także dzielnicowi i „patrolowcy” z podległych jednostek, prowadzili na powiatowych trasach działania pn.: „Trzeźwy kierujący”.

Celem akcji było przede wszystkim eliminowanie z ruchu kierowców, którzy wsiadają „za kółko” po alkoholu i zagrażają swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem bezpieczeństwu innych.

Działania prowadzono we wczesnych godzinach rannych oraz po południu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 967 osób, w tym kierowców aut osobowych, dostawczych, motocyklistów i rowerzystów.

Podczas porannych kontroli zatrzymano jedną osobę, która prowadziła auto nietrzeźwa. Wszyscy kierujący sprawdzeni w godzinach popołudniowych byli trzeźwi.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Pieczarki
6,99PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Karkówka wieprzowa
12,99PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)