Dziś mamy 20 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

03 października 2021

Turyści na wycieczcie integracyjnej. Wrócili szczęśliwi i zadowoleni

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 23.09.2021 roku odbyła się wycieczka klasy technikum# organizacji turystyki, którego wychowawcą jest Pan Krzysztof Borus. 33 uczniów klasy 1 b o godzinie 8:30 wyruszyło w stronę Bydgoszczy.

Pierwszy wyjazd klasowy rozpoczęliśmy od wizyty w restauracji McDonald s , tam każde z nas poczęstowało się wybranymi przez siebie zestawami.

Celem naszego wyjazdu był seans w Multikinie, gdzie wszyscy razem obejrzeliśmy wybrany film pt.”Free Guy”. Po mile spędzonym czasie ruszyliśmy w kierunku kręgielni, aby wspólnie, dobrani w grupy zagrać. Podział na drożyny ustaliliśmy między sobą. Dużo śmiechu i radości przynosiły nam zdobyte punkty a także momenty, kiedy naprawdę nam nie szło zbyt dobrze. Czynny udział w zabawie brali nasi opiekunowie, wspomniany wychowawca naszej klasy oraz Pan Karol Lizak.

Przeżyliśmy miły czas do późnego popołudnia, kiedy to nastał czas powrotu do szkoły. Na miejsce dotarliśmy szczęśliwi i zadowoleni. Atmosfera wycieczki i zabawa na kręgielni oraz wybrany przez nas film spełniły nasze oczekiwania. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Wykorzystaliśmy czas na poznanie bliżej naszych kolegów i koleżanek. Spędzony dzień zgodnie uważamy za udany.

Dziękujemy dyrekcji szkoły oraz naszym opiekunom za organizację wyjazdu, opiekę i wspólną zabawę.

Materiał: Filip Skubiszewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)