Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2023

Uroczyste pożegnanie z przedszkolem. Dzieciom wręczono dyplomy i upominki

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 20 czerwca na zaproszenie wychowawczyni grupy# Mądre Sówki z oddziału przedszkolnego (Pani Mariki Wydrzyńskiej) mieliśmy niewątpliwą przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Zbliża się koniec roku szkolnego i nadchodzi czas wakacji. Dla niektórych Mądrych Sówek oznacza to pożegnanie z przedszkolem na dobre. Od września bowiem z tornistrami na plecach ruszą do szkoły. W związku z tym nie mogło obyć się bez uroczystego pożegnania. Wydarzenie miało miejsce w Radziczu przy świetlicy wiejskiej, a obecni na nim byli rodzice, rodzeństwo oraz bliscy dzieci.

Najpierw przedszkolaki zaprezentowały zebranym gościom przedstawienie. Wystąpiły cudownie wywołując przy tym mnóstwo uśmiechu i łez wzruszeń wśród publiczności. Na koniec otrzymali dyplomy i małe upominki od wychowawczyni.

W końcu przyszedł czas na zabawę! W ruch poszły nasze gadżety animacyjne. Zrobiło się gwarno i radośnie. Nie było mowy o nudzie!

Tymczasem nasza animatorka rozstawiła sprzęt do malowania buziek i wpadła w wir pracy, bo jak zawsze chętnych do pomalowania nie brakowało! Powstały jelonki, biedronki, motylki i wiele innych, znanych postaci bajkowych.

Czas w Radziczu upłynął bardzo miło i szybko. Mamy nadzieję, że dzieci bawiły się równie dobrze jak my. Udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji życzymy wszystkim Mądrym Sówkom!

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)