Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

24 maja 2023

Uroczyste zakończenie. Ostatnie zajęcia "Kreatywnie z książką"

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Drogie dzieci, dzisiaj spotkaliśmy się po raz ostatni na zajęciach Kreatywnie z książką, które mogłam# poprowadzić. Czas płynie bardzo szybko, a na swoje miejsce pracy wraca Pani Aneta. Ci, którzy mieli okazję ją dzisiaj poznać już wiedzą, że i z nią będzie wesoło. Wspólne rozmowy, poznawanie się, a nawet pierwsze pomysły na zajęcia - od września będzie się działo.

Ja ze swojej strony chciałabym bardzo podziękować wszystkim dzieciom. Za Wasze zaangażowanie, pomoc w realizacji moich pomysłów, rozmowy i wspólne żarty. Udowodniliście mi nie raz, że to w Was, młodych czytelnikach Sadkowskiej biblioteki, drzemie olbrzymi potencjał. I choć nie zawsze byliśmy cicho, a w pracach towarzyszył nam chaos, to wspomnienia z tych spotkań pozostaną na długo.

Serdecznie dziękuję również rodzicom, którzy umożliwiali dzieciom obecność na zajęciach.

I oczywiście Pani dyrektor, która zgadzała się na nasze poczynania i w ramach możliwości chętnie nam towarzyszyła.

To był piękny czas, dziękuję.

Materiał: Monika Mitek / GBP Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)