Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

24 maja 2023

Uroczyste zakończenie. Ostatnie zajęcia "Kreatywnie z książką"

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Drogie dzieci, dzisiaj spotkaliśmy się po raz ostatni na zajęciach Kreatywnie z książką, które mogłam# poprowadzić. Czas płynie bardzo szybko, a na swoje miejsce pracy wraca Pani Aneta. Ci, którzy mieli okazję ją dzisiaj poznać już wiedzą, że i z nią będzie wesoło. Wspólne rozmowy, poznawanie się, a nawet pierwsze pomysły na zajęcia - od września będzie się działo.

Ja ze swojej strony chciałabym bardzo podziękować wszystkim dzieciom. Za Wasze zaangażowanie, pomoc w realizacji moich pomysłów, rozmowy i wspólne żarty. Udowodniliście mi nie raz, że to w Was, młodych czytelnikach Sadkowskiej biblioteki, drzemie olbrzymi potencjał. I choć nie zawsze byliśmy cicho, a w pracach towarzyszył nam chaos, to wspomnienia z tych spotkań pozostaną na długo.

Serdecznie dziękuję również rodzicom, którzy umożliwiali dzieciom obecność na zajęciach.

I oczywiście Pani dyrektor, która zgadzała się na nasze poczynania i w ramach możliwości chętnie nam towarzyszyła.

To był piękny czas, dziękuję.

Materiał: Monika Mitek / GBP Sadki

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)