Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

Warsztaty tworzenia dekoracji. Wianki ozdobią wielkanocne stoły

fot. Sołectwo Anieliny

fot. Sołectwo Anieliny

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych rozpoczęte. W sobotnie popołudnie, w świetlicy w# Anielinach spotkały się Panie, aby wykonać wielkanocne wianki.

Warsztaty poprowadziła Pani Hanna Domalewska - właścicielka pracowni "Babsztylove Rękoczyny", która jest miłośniczką i pasjonatką tworzenia dekoracji. Pani Hania prowadzi warsztaty rękodzielnicze w szkołach, stowarzyszeniach, organizacjach, a także w świetlicach wiejskich dla mieszkańców różnych miejscowości. Poza tym, świetnie odnajduje się w robieniu makram.

Pani Hania pokazała wszystkim uczestniczkom jak wykonać piękny wianek, który posłuży jako dekoracja stołu bądź drzwi. Z różnorodnych materiałów: gałązek brzózki, wierzby, kory, ozdobnych jajek, kwiatków, piór i wstążek powstały prześliczne świąteczne dekoracje.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczkom dzisiejszych warsztatów za miłe spotkanie, a Pani Hani za bardzo ciekawe warsztaty.
Do zobaczenia wkrótce.

Materiał: Aneta Skieresz / Sołectwo Anieliny

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)