Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

21 stycznia 2022

Ważne szkolenia dla przedsiębiorców. Decyduje kolejność zgłoszeń

Bydgoski oddział ZUS zaprasza 25 stycznia o godz. 10.00 na# kolejne bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w zasadach naliczenia składki zdrowotnej dla prowadzących działalność gospodarczą i zmian w PIT wprowadzonych przez Polski Ład.

Szkolenie adresowane jest m.in. do przedsiębiorców, biur rachunkowych, księgowych oraz pracowników kadr i płac. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 24 stycznia do godz. 12.00 pod adresem Iwona.Kuczma@zus.pl – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Z kolei 31 stycznia o godz. 10.00 odbędzie się szkolenie online „Wypełnianie wniosków oraz niezbędne dokumenty wymagane do przyznania emerytury, emerytury pomostowej i kapitału początkowego”. Zgłoszenia na to szkolenie przyjmowane są do 27 stycznia pod adresem Iwona.Kuczma@zus.pl.

Materiał: Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomidory malinowe
7,99 PLN
Budowa magazynów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Budowa hal
Margaryna Delma 500g maślana
3,39PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)