Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 marca 2023

Wielkanocne ozdoby z filcu. Uzyskane środki trafią na cele charytatywne

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Na zaproszenie Pani Joanny Żebrak bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach odwiedziła# klasę IV ze szkoły podstawowej w Dębowie. Przeprowadzone tam zostały zajęcia, podczas których dzieci stworzyły wielkanocne ozdoby z filcu.

W naszej bibliotece zawsze znajdujemy ciekawe książki z kreatywnymi pomysłami. Filc, nożyczki, igła i nitka - kilka prostych elementów z których powstały cudne dekoracje. Będą one wystawione na sprzedaż, a uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Żebrak za zaproszenie.

Materiał: Monika Mitek / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)