Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2023

Wspaniałe widowisko i sesja zdjęciowa. Dziadkowie w GOK-u

fot. Dominika Bielecka i Magdalena Sobiecka

fot. Dominika Bielecka i Magdalena Sobiecka

26 stycznia na zaproszenie dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach, przybyli ich dziadkowie.

Wnuki pragnąc umilić im święto, poprzez wiersze, piosenki i tańce wyraziły jak najwięcej dziecięcej miłości. Z okazji ich niedawno obchodzonego święta, przygotowały wspaniałe widowisko i różne niespodzianki.

Na scenie wystąpił dziecięcy zespół folklorystyczny „Jabłoneczka” oraz uczestnicy zajęć „Taneczne wygibasy”, które przygotowała Instruktor Ewelina Gondek. Upominki dla znakomitych gości zrobiły dzieci uczestniczące w zajęciach „Twórczych” pod czujnym okiem Animatorki Magdaleny Sobieckiej, która zaprezentowała również prezentację multimedialną, dotyczącą przebiegu zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury. O resztę niespodzianek, czyli słodki poczęstunek i sesję zdjęciową z dziadkami zadbali pracownicy GOK: Animatorka Dominika Bielecka i Dyrektor Iwona Biniak.

Materiał: Iwona Biniak / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)