Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

18 października 2021

Wybiorą wolontariusza roku. To już ostatni moment na zgłoszenia

fot. pow.

fot. pow.

Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią we# współpracy z Fundacją „Salus Homini” ogłasza XII edycję konkursu „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”.

Tytuł ten honoruje dobroczynną, społeczną działalność osób, które bez względu na wiek i wykształcenie pracują nieodpłatnie na rzecz potrzebujących. Można go uzyskać w kategorii indywidualnej lub zespołowej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 października 2021 roku.

Zgłoszenia w formie:

 • papierowej należy składać w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, ul. gen. H. Dąbrowskiego 54, 89-100 Nakło nad Notecią z dopiskiem „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”;
 • mailowo w wersji edytowalnej wraz z 2-3 zdjęciami na adres: emilia.marach@powiat-nakielski.pl

W załączeniu formularz zgłoszeniowy oraz regulamin.

Materiał: Emilia Marach - Starostwo Powiatowe w Nakle 

Oceń artykuł: 2 0
Pliki do pobrania
Formularz zgloszeniowy 2021.doc
Regulamin Konkursu 2021.doc

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (9)

  ceniący uczciwość, w dniu 18-10-2021 19:59:01 napisał:

  Proponuję kolegę Artura. Znany społecznik, człowiek o wielkim sercu. Szanujący drugiego człowieka. Pomagający bezinteresownie. Propagator wielu akcji charytatywnych nie tylko na terenie powiatu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jagr masło
5,33PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)