Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

18 października 2021

Wyjątkowy koncert Dawida Krzyka. Publiczność była oczarowana

fot. GOK w Sadkach

fot. GOK w Sadkach

17 października w kościele pw. św. Wojciecha w Sadkach o# godzinie 18:00 miejsce miał przepiękny koncert Dawida Krzyka „Ufaj jak Józef”.

Wydarzenie było nawiązaniem do ustanowionego przez papieża bieżącego roku rokiem świętego Józefa- Opiekuna Kościoła Świętego. Licznie zgromadzona publiczność przez prawie 1,5h miała okazję wysłuchiwać pięknych utworów w wykonaniu Dawida Krzyka oraz Mayi Thomas- uczestniczki programu „Mam Talent”. Organizatorami koncertu byli: Parafia p.w. św. Wojciecha w Sadkach, Sołectwo Sadki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach.

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska - GOK w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)