Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

13 maja 2022

Z dziećmi o świecie muzyki. Uczestnicy wczuli się w rolę piosenkarzy

fot. Joanna Brzozowska / Monika Mitek.

fot. Joanna Brzozowska / Monika Mitek.

W środę, 11 maja sadkowską bibliotekę odwiedziła klasa I A wraz z# wychowawczynią Panią Elżbietą Niedzielską.

Tym razem staraliśmy się odkryć przed dziećmi świat muzyki. Rozmawialiśmy o różnych jej gatunkach, znanych instrumentach, a nawet porównywaliśmy utwory Chopina i Mozarta.

Uczniowie chętnie przystąpili do wykonania prac plastycznych. Wczuli się w rolę piosenkarzy i zaprojektowali okładki swoich płyt. W kilku słowach opowiedzieli, o czym mogliby śpiewać. Zdecydowanie wszyscy poradziliby sobie na scenie. Ich prace cechowała staranność i duża wyobraźnia.

Bardzo miło było nam gościć klasę I A. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Materiał: Monika Mitek - GBP w Sadkach / red. 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)