Dziś mamy 20 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

13 października 2021

Za moment rozpocznie się Nakielska Liga Pływania. Zapisz się już dzisiaj

fot. pow.

fot. pow.

Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Nakło wraz z# partnerami zaprasza na Krytą Pływalnię Naquarius uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu nakielskiego do udziału w zawodach pływackich pn. Nakielska Liga Pływania 2021.

Na stronie internetowej www.uks.naklo.pl dostępny jest do pobrania plik zgłoszenia elektronicznego. Prosimy również o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym, w którym są zawarte wszystkie szczegóły zawodów oraz z procedurami bezpieczeństwa. Aby wziąć udział w zawodach należy obowiązkowo dostarczyć zgody najpóźniej w dniu zawodów, które dostępne są do pobrania na stronie Klubu.

Zadanie realizowane w ramach projektu "Pływacka droga do sukcesu - program szkolenia dzieci i młodzieży. Nakielska Liga Pływania 2021", które dofinansowane jest przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią.

Do zobaczenia !

Materiał: Michał Stachowski - UKS Czwórka Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)