Dziś mamy 21 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

21 lutego 2024

Zabawa na kręgielni i seans filmowy. Emocji nie brakowało

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Dnia 19 lutego Gminna Biblioteka Publiczna# w Sadkach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach zorganizowały wyjazd dla dzieci do Bydgoszczy.

Pierwszym celem naszej podróży był Olimpia Bowling, gdzie dzieci próbowały swoich sił w grze w kręgle. Przez dwie godziny nasi podopieczni doskonalili swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Następnie, by ostudzić sportowe emocje, udaliśmy się autokorem do Multikina, gdzie wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Wonka". Widząc po reakcji dzieci, wybór przypadł im do gustu. Od pierwszej do ostatniej sceny w skupieniu wszyscy oglądali losy bohaterów na dużym ekranie. Po filmie dzieci pełne pozytywnych emocji wróciły do Sadek. Dziękujemy wszystkim za miłe chwile i aktywne uczestnictwo w wyjeździe. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych organizowanych przez nas zajęciach

Materiał: Aneta Rózga-Miniszewska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)