Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 stycznia 2023

Zagrali o Puchar Wójta. Zimowy Turniej Szachowy

fot. Dominika Bielecka

fot. Dominika Bielecka

W sobotę, 14 stycznia, na sali widowiskowej GOK odbył się Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Sadki.

Do rywalizacji przystąpiło 20 zawodników, m.in. z Bydgoszczy, Nakła nad Notecią, Kcyni, Sicienka oraz innych miejscowości. Wszyscy uczestnicy grali w ramach jednej grupy, natomiast klasyfikacja końcowa obejmowała seniorów, juniorów do lat 18 oraz juniorów do lat 14. Turniej rozgrywał się na dystansie 7 rund tempem 15 minut na partię dla zawodnika. Organizatorami byli Gmina Sadki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a zwycięzcy także puchary.

Wyniki Zimowego Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Sadki:

Kategoria Seniorów:
I miejsce Przybylski Bartosz
II miejsce Budnik Mateusz
III miejsce Maciejewski Andrzej

Kategoria Juniorów do lat 18:
I miejsce Przybylski Bartosz
II miejsce Maciejewski Adam
III miejsce Makarewicz Jakub

Kategoria Juniorów do lat 14:
I miejsce Stenzel Hubert
II miejsce Oźmiński Bruno
III miejsce Urbańska Ada

Najstarszym szachistą turnieju był Pan Majdan Zygmunt, a najmłodszym Karol Wiczyński.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)