Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 marca 2023

Zajęcia techniczno-plastyczne. Drugoklasiści stworzyły wiosenne kwiaty

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Wczoraj klasa Pani Aliny Kropskiej miała okazję uczestniczyć# w przygotowanych przez nas zajęciach. Ich tematem była oczywiście wiosna, która- miejmy nadzieję- lada chwila nadejdzie!

Dzieci otrzymały mnóstwo kolorowych wydruków z kwiatami, motylkami oraz listkami, a także koła wycięte z bloku technicznego. Ich zadaniem było wykonanie papierowych, wiosennych wianków, które będą mogły zawiesić w oknie lub na drzwiach.

Dzieci od razu przystąpiły do pracy. Wycinania było sporo, ale nikt nie narzekał. Każdy uczeń starał się jak najładniej i najdokładniej wykonać swój wianek. Wielu z nich pokusiło się o zrealizowanie własnych, nietuzinkowych pomysłów. Na koniec przyklejaliśmy zawieszki z atłasowej wstążki i voila! Gotowe!

Wyszło jak zawsze pięknie! Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.


Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)