Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2023

Zajęcia z animatorem kultury. Mini salon fryzjerski i produkcja bransoletek

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 6 czerwca na naszych zajęciach miałyśmy typowo kobiece towarzystwo#, bo przybyły na nie same dziewczynki. Wykorzystując tę okazję postanowiłyśmy wykonać biżuterię.

Zaczęłyśmy od breloczków z imionami, a później powstały bransoletki, naszyjniki itp. Dziewczynki nie zapomniały o najbliższych i dla nich również wykonały spersonalizowane breloczki.

Na koniec urządziliśmy sobie mini salon fryzjerski. Każda dziewczynka wracała do domu z kolorowym warkoczykiem na głowie. Niektóre z nich miały nawet po dwa, gdyż zostały im jeszcze po naszym Dniu Dziecka!

To było bardzo miłe popołudnie.

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)