Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2023

Zajęcia z animatorem kultury. Mini salon fryzjerski i produkcja bransoletek

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 6 czerwca na naszych zajęciach miałyśmy typowo kobiece towarzystwo#, bo przybyły na nie same dziewczynki. Wykorzystując tę okazję postanowiłyśmy wykonać biżuterię.

Zaczęłyśmy od breloczków z imionami, a później powstały bransoletki, naszyjniki itp. Dziewczynki nie zapomniały o najbliższych i dla nich również wykonały spersonalizowane breloczki.

Na koniec urządziliśmy sobie mini salon fryzjerski. Każda dziewczynka wracała do domu z kolorowym warkoczykiem na głowie. Niektóre z nich miały nawet po dwa, gdyż zostały im jeszcze po naszym Dniu Dziecka!

To było bardzo miłe popołudnie.

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)