Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

19 października 2021

Zderzenie ciężarówki z dostawczakiem. Na miejscu straż pożarna oraz policja

fot. SL

fot. SL

Będąc uczestnikiem ruchu drogowego trzeba stale zachowywać# ostrożność i bacznie obserwować to, co dzieje się w danym momencie na jezdni. Szczególnie teraz jesienią, kiedy warunki atmosferyczne czasami nie są łaskawe dla kierowców.

We wtorek, 19 października około godziny 9.00, na wysokości zjazdu do Liszkowa w Sadkach zderzył się samochód dostawczy z ciężarowym.

Do Sadek wezwano straż pożarną, która zajęła się zabezpieczeniem miejsca akcji. Przybyli też policjanci, którzy ustalali dokładne okoliczności i przyczyny tego porannego zdarzenia.

Z informacji przekazanych przez mł. bryg. Piotra Cholerzyńskiego z KP PSP w Nakle wynika, że nikomu nic się nie stało.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierująca iveco, 21-letnia mieszkanka Piły, na łuku drogi zjechała częściowo na przeciwny pas, gdzie zderzyła się z ciężarowym manem - informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.

Osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu były trzeźwe. 21-latka została ukarana mandatem. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Telefonik, w dniu 19-10-2021 15:23:15 napisał:

    Telefonik

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotobombki
19,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Konstrukcje stalowe
Pieczarki
6,99PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)