Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2024

„Ludzi dobrej woli jest więcej i ten świat nie zginie dzięki Wam". Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy# Policjantom z Powiatu Nakielskiego, Strażakom z jednostek OSP Gminy Sadki, Strażnikom Gminnym, Pracownikom Nadleśnictwa Szubin, Pracownikom PUP w Nakle nad Notecią, ale także każdemu, kto poświęcił swój czas oraz siły i zaangażował się w dniu wczorajszym w poszukiwania naszej mamy.

Za każdy znak, który naprowadził nas do miejsca odnalezienia, za obecność, wsparcie i modlitwę, w imieniu mamy i własnym bardzo wszystkim dziękujemy. Drodzy nasi Krewni, Przyjaciele, Znajomi, a także Wy wszyscy, których nie znamy z imienia i nazwiska, ale uczestniczyliście w trudnej akcji poszukiwawczej udowodniliście wczoraj, że „ludzi dobrej woli jest więcej i ten świat nie zginie dzięki Wam".

Dziękujemy!

Rodzina

Oceń artykuł: 50 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)