Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2015

by Gooha - świąteczne prezenty dla siebie i bliskich w wyjątkowym stylu i niskich cenach

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

Kilka miesięcy temu w centrum Nakła, przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28, pojawił się wyjątkowy butik z torebkami, walizkami i biżuterią – by Gooha. Warto zajrzeć do niego nie tylko ze względu na ekskluzywny wystrój, lecz przede wszystkim ze względu na ogromny asortyment i przystępne ceny.

Największy wybór w regionie!

Butik by Gooha Świat Torebek oferuje między innymi największy wybór damskich torebek w regionie. Znajdziecie tam produkty renomowanych włoskich, francuskich i polskich marek, takich jak: Monnari, David Jones, Pabia, Pierre Cardin, Seka i Carla Berry. Ekskluzywny wygląd witryny sklepowej oraz wnętrza wcale nie oznacza, że to drogie miejsce. Wręcz przeciwnie - by Gooha oferuje najniższe ceny w okolicy!

Pomysły na świąteczne prezenty!

Na sklepowych półkach w by Gooha znajdziecie torebki, walizki, torby podróżne, portfele, apaszki i piękną sztuczną biżuterię. Chociaż sklep specjalizuje się głównie w sprzedaży akcesoriów dla pań, mężczyźni również znajdą tam coś dla siebie. To wprost idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów w miłej atmosferze!

Promocje i konkursy!

Butik w okresie przedświątecznym przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji. Wszystkie osoby, które dokonają zakupu w by Gooha, otrzymają 15% rabatu na drugi produkt.

Odwiedźcie by Gooha przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28 w Nakle i przekonajcie się sami!

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)