Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2015

by Gooha - świąteczne prezenty dla siebie i bliskich w wyjątkowym stylu i niskich cenach

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

Kilka miesięcy temu w centrum Nakła, przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28, pojawił się wyjątkowy butik z torebkami, walizkami i biżuterią – by Gooha. Warto zajrzeć do niego nie tylko ze względu na ekskluzywny wystrój, lecz przede wszystkim ze względu na ogromny asortyment i przystępne ceny.

Największy wybór w regionie!

Butik by Gooha Świat Torebek oferuje między innymi największy wybór damskich torebek w regionie. Znajdziecie tam produkty renomowanych włoskich, francuskich i polskich marek, takich jak: Monnari, David Jones, Pabia, Pierre Cardin, Seka i Carla Berry. Ekskluzywny wygląd witryny sklepowej oraz wnętrza wcale nie oznacza, że to drogie miejsce. Wręcz przeciwnie - by Gooha oferuje najniższe ceny w okolicy!

Pomysły na świąteczne prezenty!

Na sklepowych półkach w by Gooha znajdziecie torebki, walizki, torby podróżne, portfele, apaszki i piękną sztuczną biżuterię. Chociaż sklep specjalizuje się głównie w sprzedaży akcesoriów dla pań, mężczyźni również znajdą tam coś dla siebie. To wprost idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów w miłej atmosferze!

Promocje i konkursy!

Butik w okresie przedświątecznym przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji. Wszystkie osoby, które dokonają zakupu w by Gooha, otrzymają 15% rabatu na drugi produkt.

Odwiedźcie by Gooha przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28 w Nakle i przekonajcie się sami!

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)