Dziś mamy 23 czerwca 2025, poniedziałek, imieniny obchodzą:
28-08-2023
Oceń film: 14 10
udostępnij na FB

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Pierwszy dzień kalendarzowego lata. Pogoda iście wakacyjna

Dzisiaj, 22 czerwca wypada pierwszy dzień# kalendarzowego lata. Pogodę mamy prawdziwie letnią.

(czytaj więcej)
0

Hitem okazały się szynki. Historia bydgoskiej rzeźni i zakładów z Nakła

„Przy szosie fordońskiej, tam gdzie graniczą# ze sobą miasto Bydgoszcz i wieś Schrötterdorf, (Szretery) powstała wielka, nowoczesna Rzeźnia Miejska. Imponująco przedstawia się kompleks budynków tego zakładu” – czytamy w „Bromberger Zeitung” z czerwca 1890 r.

(czytaj więcej)
0

Pas awaryjny to nie parking. Jak postępować w razie problemów?

Do czego służy pas awaryjny i jak należy zachować się w przypadku awarii pojazdu#. Pamiętajmy, że na drodze szybkiego ruchu (autostradzie lub drodze ekspresowej) zatrzymujemy się wyłącznie na wyznaczonych do tego celu parkingach. Wyjątki od tej zasady to tylko: awaria pojazdu, zatrzymanie przez Policję lub inną służbę do tego uprawnioną lub sytuacja awaryjna na drodze (np. wypadek).

(czytaj więcej)
0

Bezpośredni pociąg regionalny na Hel. "Latarnik" wyjeżdża codziennie

Ze stacji kolejowej w Bydgoszczy w pierwszy w tym sezonie #kurs wyjechał w czwartek (19 czerwca) sezonowy bezpośredni pociąg regionalny na Hel. Pasażerowie korzystający z organizowanych przez samorząd województwa połączeń przez całe wakacje dojadą również do popularnych miejscowości wypoczynkowych - Jastarni, Juraty, Chałup, Kuźnic, Władysławowa oraz do Trójmiasta. „Latarnik” z Bydgoszczy wyjeżdża codziennie przed 7.

(czytaj więcej)