Dziś mamy 19 stycznia 2026, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 kwietnia 2025

Uroczyste wręczenie aktu mianowania. Powołanie Joanny Kalki

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Pani Joanna Kalka została powołana# na stanowisko Dyrektora Szubiński Dom Kultury na okres od 1 maja 2025 r. do 30 kwietnia 2029 r. Uroczystego wręczenia aktu mianowania dokonał Mariusz Piotrkowski Burmistrz Szubina, w obecności dotychczas pełniącej obowiązki dyrektora – dr Kamili Czechowskiej, Sekretarza Gminy, Skarbnika i kadrowej.

Pani Joanna to osoba o wyjątkowej energii i pasji do kultury – z wykształcenia logopeda, muzykoterapeutka i nauczycielka muzyki, która swoją wiedzę i talent wykorzystywała m.in. współpracując z Zespołem wokalnym „Wrzos”, Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Sicienku, a także z licznymi domami kultury i domami dziennego pobytu w Żninie, Pyszczynie, Nakle, Bydgoszczy czy Szubinie.

Skończyła również studia z zarządzania kulturą, była również wykładowczynią na Uniwersytecie Trzeciego Wieku przy WSG w Bydgoszczy. Od kilku lat aktywnie działa w Szubińskim Domu Kultury prowadząc zajęcia muzykoterapii dla seniorów, gdzie zdobyła serca wielu uczestników.

Gratulujemy i życzymy wielu inspirujących inicjatyw oraz sukcesów w nowej roli!

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 49 69

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (9)

    Max, w dniu 25-04-2025 13:59:46 napisał:

    Gratulacje. Życzę sukcesów w pracy i wytrwałości.

    odpowiedz

    • 6 (16)

    bywalec SZDK, w dniu 25-04-2025 18:30:05 napisał:

    Wyjątkowa,wspaniała i co jeszcze??Niech zacznie pracować to się okaże.Jaki dorobek i sukcesy w zarządzaniu ma ta Pani. Poprowadzenie kilku śpiewających lekcji to za mało żeby zarządzać dużą instytucją.

    odpowiedz

    • 5 (11)

    bywalec, w dniu 25-04-2025 19:17:30 napisał:

    Skoro bywasz to zobaczysz. Przestańcie juz pluć tym jadem. Niech kobieta pokaże co potrafi! Od początku pokazujecie że w Szubinie sami malkontenci.

    odpowiedz

    • 5 (11)

    CnA, w dniu 25-04-2025 20:02:31 napisał:

    Gratulacje! Trzymamy kciuki! :-)

    odpowiedz

    • -2 (16)

    Mia, w dniu 25-04-2025 22:40:04 napisał:

    Szkoda, że dyrektorem nie został Artur Krajewski

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Korektor w taśmie
7,99PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków

Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)