Zdobyli 8 medali. Doskonały wynik zawodów

fot. powierzone
Mistrzostwa Polski Juniorów #Młodszych, Juniorów i U21 2025 – wyniki
Osiem medali - trzy złote, jeden srebrny i cztery brązowe medale podczas IV Mistrzostw Polski Kadetów, Juniorów i U21 w Karate WKF, które w dniach 7/8 czerwca 2025 r. odbyły się w Gronowie k. Torunia i 5 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw na 59 polskich klubów biorących udział, to doskonały wynik zawodników Klubu Karate Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi
Mistrzami Polski zostali;
Agata Grzybek- kumite indywidualne juniorek U18 (-53 kg),
Hubert Grzybek- kumite indywidualne kadetów U16 (-63 kg)
Jan Fierek- kumite indywidualne U21 (-75 kg),
Srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski zdobywa
Jakub Machaj- kumite indywidualne U21 (-67 kg)
Brązowymi medalistami Mistrzostw Polski zostali:
Iga Daszkiewicz- kumite indywidualne juniorek U18 (-48 kg)
Patryk Tarkowski - kumite indywidualne juniorów U18 (-68 kg)
Jan Fierek, Jakub Machaj, Fabian Sojka -kumite drużynowe U21
Patryk Tarkowski, Maciej Somerski, Szymon Koryl- kumite drużynowe juniorów.
Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy.
Materiał: Andrzej Jankowski / Trener-Prezes Stowarzyszenia Sportowego "Yamabushi" Bydgoszcz
Galeria































Czytaj również
- Cenne doświadczenie. Mroteccy szachiści na turnieju w Inowrocławiu
- XII Nocny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 35+. Kto zwyciężył?
- Bracia Hibner mistrzami województwa! Wielki sukces w Nieszawce
- To była formalność. Czarni Nakło przypieczętowali awans do A – klasy
- Sukcesy uczniów SP Sadki w lekkiej atletyce. Wysokie wyniki
Dodaj komentarz
Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!
(czytaj więcej)Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
(czytaj więcej)Nie sadź IGO. Postaw na gatunki bezpieczne dla natury

Dzisiaj w naszym mini przewodniku #po świecie bezpiecznego i pięknego ogrodnictwa prezentujemy kolejne, rodzime gatunki, które będą cieszyć Wasze oczy w maju oraz te, których należy za wszelką cenę unikać.
(czytaj więcej)8 czerwca - Dzień Informatyka. Mistrzowie cyfrowego świata

8 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Informatyka# – święto osób, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny świat.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!