Szkolenie online dla przedsiębiorców. Skorzystaj z bezpłatnych porad

fot. powierzone
Bezpłatne szkolenia oraz dyżury #ekspertów ZUS.
- Od 1 lipca 2025 roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpocznie wypłatę tzw. renty wdowiej, która będzie stanowić połączenie renty rodzinnej z innym świadczeniem. Warto skorzystać z najbliższego dyżuru telefonicznego z ekspertem ZUS, aby uzyskać informacje na temat wymaganych warunków, terminów składania wniosków oraz działań, które można podjąć już teraz. Ekspert będzie dyżurował 3 grudnia w godzinach 9:00-11:00 pod numerem telefonu 52 341 87 04 – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim.
Dla przedsiębiorców oraz biur rachunkowych zaplanowano szkolenie online dotyczące zasad rozliczania składki zdrowotnej, które odbędzie się 3 grudnia o godzinie 9:00. Zapisy przyjmowane są do 2 grudnia pod adresem: Sylwia. Bratkowska-Gburek@zus.pl. Tego samego dnia o godzinie 10:00 odbędzie się kolejne szkolenie online, poświęcone zasadom ustalania okresu zasiłkowego oraz przyznawania prawa do świadczenia rehabilitacyjnego. Zapisy przyjmowane są do 1 grudnia pod adresem: szkolenia_bydgoszcz@zus.pl.
6 grudnia w Inspektoracie ZUS we Włocławku w godzinach 11:00-14:00 będzie można skorzystać z porad nie tylko ekspertów ZUS-u, ale także zaproszonych gości z NFZ Delegatury we Włocławku.
Ponadto w każdy poniedziałek grudnia, tj. 2, 9, 16, 23 i 30 grudnia, w godzinach 15:00-17:00, w placówkach ZUS w Tucholi i Sępolnie Krajeńskim będą odbywać się indywidualne konsultacje dotyczące programu „Aktywny Rodzic”.
Materiał: Krystyna Michałek / regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim
Czytaj również
Dodaj komentarz
Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.
(czytaj więcej)Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)
Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad
Ja, w dniu 29-11-2024 11:01:30 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!