Dziś mamy 24 kwietnia 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2025

W Zalesiu nie brakowało bramek. Zwyciężyli jednak goście

fot. BG

fot. BG

W drugim meczu rundy wiosennej Zieloni Zalesie# podejmowali na własnym boisku Sportis Łochowo. Miejscowi piłkarze po pierwszej połowie mogli mieć nadzieję nawet na 3 punkty, ale po przerwie zaprezentowali się słabo.

Po wysokiej i przewidywanej porażce na wyjeździe z Czarnymi Nakło, Zieloni Zalesie stanęli przed dużą szansą zdobycia pierwszych punktów w rundzie wiosennej rozgrywek piłkarskich B – klasy. Od pierwszego gwizdka nie brakowało walki, i choć sama gra do najpiękniejszych nie należała, to przyniosła to co w piłce jest najważniejsze – bramki. Lepiej w mecz weszli goście, którzy w pierwszym kwadransie zdobyli dwie bramki. Zieloni jednak zdołali odpowiedzieć i w 33. minucie ponownie był remis. W lepszych humorach na przerwę zeszli jednak piłkarze Sportisu, którzy w 42. minucie zdobyli kolejną bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem przyjezdnych, którzy prowadzili grę, mieli optyczną przewagę, ale miejscowi mogli w dalszym ciągu mieć nadzieję na odwrócenie losów tego starcia i sięgnięcie po pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Tak się jednak nie stało, bo zalesianie dużo słabiej zaprezentowali się w drugich 45 minutach gry. Co prawda zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą celnej główki Arkadiusza Wojtczaka, ale goście szybko odpowiedzieli, a następnie przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Zieloni Zalesie – Sportis Łochowo 3:5 (2:3)

Bramki dla Zielonych: Adrian Stypczyński, Marcin Sojka, Arkadiusz Wojtczak

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (12)

    AL, w dniu 15-04-2025 11:47:09 napisał:

    Tarpan też dał kolejny popis w meczu

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Budowa hal
0

Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Tradycje wielkanocne. Dominuje symbolika zwycięstwa życia nad śmiercią

Wielki Tydzień i Wielkanoc to czas obrzędów# religijnych związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa. Cykl świąteczny rozpoczyna Niedziela Palmowa, a kończy śmigus dyngus w Wielkanocny Poniedziałek.

(czytaj więcej)