Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

27 października 2015
Oferta pracy

Unilever poszukuje chętnych do pracy. Sprawdź i aplikuj!

Unilever jest globalną firmą zatrudniającą ponad 170 000 osób w oddziałach na całym świecie. Naszą misją jest zaspokajanie codziennych potrzeb związanych z odżywianiem, higieną oraz higieną osobistą poprzez marki, które pomagają ludziom czuć się i wyglądać dobrze, a także pełniej korzystać z życia.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, zatrudniamy 3500 pracowników i posiadamy cztery zakłady produkcyjne, nowoczesne centrum dystrybucyjne, ośrodek badawczo- rozwojowy oraz centrum operacyjne w Katowicach.

Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków Zakład Produkcyjny w Bydgoszczy poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATOR LINII PAKUJĄCYCH

lokalizacja: Bydgoszcz

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

 • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
 • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
 • uczestnictwo w realizacji procesów usprawnieniowych
 • zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta
 • raportowanie danych produkcyjnych
 • przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy

 Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenia średniego, preferowane techniczne
 • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
 • znajomości technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych
 • znajomości obsługi komputera
 • zaangażowania, odpowiedzialności, pracy w zespole

 Oferujemy:

 • możliwość rozwoju zawodowego
 • zatrudnienie na umowę o pracę (praca w ruchu ciągłym)
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • premie, szeroki pakiet socjalny, pakiet pracowniczy: opiekę medyczną, ubezpieczenie, fundusz emerytalny

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń (CV oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych do dnia 22.11.2015 r., z dopiskiem operator, na adres mailowy rekrutacja.bydgoszcz@unilever.com lub na adres Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków ul. Kraszewskiego 20 85 – 954 Bydgoszcz.

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)