Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 października 2015
Oferta pracy

Unilever poszukuje chętnych do pracy. Sprawdź i aplikuj!

Unilever jest globalną firmą zatrudniającą ponad 170 000 osób w oddziałach na całym świecie. Naszą misją jest zaspokajanie codziennych potrzeb związanych z odżywianiem, higieną oraz higieną osobistą poprzez marki, które pomagają ludziom czuć się i wyglądać dobrze, a także pełniej korzystać z życia.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, zatrudniamy 3500 pracowników i posiadamy cztery zakłady produkcyjne, nowoczesne centrum dystrybucyjne, ośrodek badawczo- rozwojowy oraz centrum operacyjne w Katowicach.

Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków Zakład Produkcyjny w Bydgoszczy poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATOR LINII PAKUJĄCYCH

lokalizacja: Bydgoszcz

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

 • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
 • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
 • uczestnictwo w realizacji procesów usprawnieniowych
 • zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta
 • raportowanie danych produkcyjnych
 • przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy

 Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenia średniego, preferowane techniczne
 • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
 • znajomości technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych
 • znajomości obsługi komputera
 • zaangażowania, odpowiedzialności, pracy w zespole

 Oferujemy:

 • możliwość rozwoju zawodowego
 • zatrudnienie na umowę o pracę (praca w ruchu ciągłym)
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • premie, szeroki pakiet socjalny, pakiet pracowniczy: opiekę medyczną, ubezpieczenie, fundusz emerytalny

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń (CV oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych do dnia 22.11.2015 r., z dopiskiem operator, na adres mailowy rekrutacja.bydgoszcz@unilever.com lub na adres Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków ul. Kraszewskiego 20 85 – 954 Bydgoszcz.

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)