Dziś mamy 27 listopada 2020, piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

26 listopada 2020 0

XXVIII Sesja Rady Gminy Sadki

Zapraszam na XXVIII Sesję Rady Gminy Sadki, zwołaną na podstawie #art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713), w związku z art.15zzx ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374 ze zm.), na dzień 26 listopada 2020 r., o godz. 11.00. Sesja zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym i transmitowana będzie na stronie www.sadki.pl.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2020 0

Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich w NOK-u

Na 5 grudnia zaplanowano Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich w Nakle. Poniżej komunikat organizacyjny.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2020 0

Świąteczny kiermasz w Kcyni

Ze względu na pandemię i wprowadzone ograniczenia nie odbędzie się w Kcyni tradycyjny #kiermasz bożonarodzeniowy, który co roku od kilku lat organizowało GCKiB, ale...postanowiliśmy wesprzeć kolejny raz zbiórkę środków na rzecz chorującej na SMA Celinki Andrzejewskiej.

(czytaj więcej)
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)