Dziś mamy 20 czerwca 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

Na sygnale

20 czerwca 2021 1

O włos od tragedii. Kierująca z dwójką dzieci uderzyła w betonowy płot

W niedzielę 20 czerwca br, krótko przed godzina 13 na# Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Bydgoskiej w Zamarte.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2021 0

Kolejne pojazdy z przekroczonymi normami. Działania w regionie

17 czerwca br. Inspektorzy z WITD w Bydgoszczy, wykonujący# czynności służbowe w okolicy Nakła nad Notecią, zatrzymali m.in. do kontroli 3 pojazdy, które swoimi parametrami wagowymi przekraczały dopuszczalne normy.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2021 1

Popołudniowa akcja gaśnicza. Strażacy walczyli z pożarem trawy

Wczoraj około godziny 18 straż pożarna została powiadomiona o# pożarze trawy przy lesie w Gromadnie.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2021 13

Potężny pożar hali! Na miejscu kilkadziesiąt zastępów straży (ustalenia)

Dzisiaj, 19 czerwca 2021 roku o godz. 7:34 wpłynęło zgłoszenie do Państwowej# Straży Pożarnej o pożarze hali magazynowej zakładu w Kowalewie w gm. Szubin.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2021 1

Poszukiwania mężczyzny. Policja prosi o pomoc!

Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania# 55-latka, który w 15.06.2021 r. wyszedł z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2021 5

Wszystkie służby na miejscu. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować

W dniu 19 czerwca 2021 roku o godzinie #8:57 wpłynęło zgłoszenie, że w Mąkowarsku na os. Łakomowo mężczyzna źle poczuł się za kierownicą, a po opuszczeniu pojazdu zasłabł i nastąpiło zatrzymanie akcji serca.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2021 0

Nocny pożar stolarni. Przez 4 godziny strażacy walczyli z ogniem

W sobotę 19 czerwca br, krótko po godzinie 1:00# w nocy na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Kajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze stolarni przy ul. Kościuszki w Sępólnie Krajeńskim.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2021 0

Zapalił się samochód osobowy. Wezwano dwa zastępy straży pożarnej

Wczoraj, 18 czerwca 2021 r. strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze samochód osobowego.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2021 1

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń na policję

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają# się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2021 1

Motorowerzysta z promilami. Zatrzymany przez policjantów

Prawie dwa promile alkoholu miał w organizmie motorowerzysta#, którego zatrzymali policjanci z komisariatu w Mroczy. 57-latek już usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2021 8

Kolizja dwóch aut. Renault najechał na tył peugeota (ustalenia)

Dzisiaj, 17 czerwca 2021 około godz. 16 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o kolizji# drogowej w Szczepicach.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2021 0

Piesi również mają wiele na sumieniu. Policja podsumowuje akcję

W środę (16.06.2021r.) kujawsko-pomorscy policjanci ponownie przeprowadzili# działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Czynności te ukierunkowane były na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym i rowerzystom. W związku z powyższym aktywność policjantów koncentrowała się przede wszystkim na kierujących pojazdami, którzy naruszali przepisy ruchu drogowego wobec pieszych i rowerzystów.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2021 1

31-latek miał części od skradzionych aut. Akcja policjantów zakończona sukcesem

Wspólna praca polskich i niemieckich policjantów doprowadziła do# zatrzymania pasera z powiatu bydgoskiego. Funkcjonariusze zabezpieczyli części od 135 skradzionych pojazdów na terenie Unii Europejskiej. Zatrzymany zajmował się sprzedażą między innymi sterownikami od luksusowych pojazdów. 31-latek usłyszał zarzut paserstwa. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje już sąd.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2021 0

Zderzenie audi i volkswagena. Znaczne utrudnienia w ruchu

W środę 16 czerwca br, przed godzina 10 na# Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym trasie Sępólno Krajeńskie – Niechorz (droga krajowa nr.25).

(czytaj więcej)
16 czerwca 2021 3

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jeśli tak zadzwoń na policję

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo# zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2021 1

Uwaga na oszustów. Podszywają się pod pracownika gazowni

Mężczyzna podający się za pracownika gazowni oszukał i okradł mieszkańca# gminy Barcin. Mężczyzna, wchodzi do mieszkania rzekomo kontroluje urządzenia, a następnie proponuje zwrot pieniędzy za nadpłatę za prąd. Wykorzystując nieuwagę okrada ich z gotówki.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2021 4

Kolejne beczki z chemią w lesie. Doszło do skażenia gleby!

Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Szubin# – Marek Malak wydał komunikat w związku ze znalezieniem kolejnych beczek z nieznaną substancją w lesie przy trasie Szubin – Łabiszyn. Poniżej treść komunikatu.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2021 0

Poszukiwani trafili za kraty. Namierzyli ich policjanci

Trzech poszukiwanych zatrzymali w ostatnich dniach mundurowi# powiatu nakielskiego. Wszyscy trafili już do więziennej izolacji, gdzie odbędą kary wyznaczone przez sąd.

(czytaj więcej)
0

Ocena pracy zdalnej przyczyną konfliktu między pracownikami a pracodawcami?

Przedsiębiorcy częściej niż pracownicy źle oceniają jakość# pracy zdalnej. Po upływie kilkunastu miesięcy, zastosowany w wielu przypadkach po raz pierwszy model zdalnego zatrudnienia, przynosi gorsze efekty zdaniem co trzeciego pracodawcy. Najmniej zadowoleni z home office są przedstawiciele handlu, przemysłu i mikrofirm. Opinię pracodawców podziela co piąty pracownik, a wielu z nich nie wie, jak się ocenić – wynika z badań przeprowadzonych dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że nie ma już powrotu do rzeczywistości sprzed Covid-19.

(czytaj więcej)
0

Czym galerie handlowe przyciągają klientów? Przedstawiamy wyniki sondy

Co jest najważniejsze dla odwiedzających centra handlowe po# pandemii? Według wyników najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield nadrzędne dla klientów odwiedzających centra handlowe są: możliwość dokonywania zakupów na miejscu, bez korzystania z internetu oraz możliwość zrobienia spontanicznych, nieplanowanych zakupów. Najmniej ważny dla konsumentów okazuje się udział w eventach organizowanych na terenie centrum oraz korzystanie z oferty fitness.

(czytaj więcej)
0

Zadbaj o wątrobę. Sprawdź jak ją chronić!

Co szkodzi wątrobie? Jak ją chronić, by służyła nam jak najdłużej? Dowiesz się dzięki kampanii „Listy od W.”

(czytaj więcej)
0

Ranking opieki nad dziećmi. Polska zajęła 27. miejsce

Według raportu UNICEF, Luksemburg, Islandia, Szwecja, Norwegia i Niemcy zajmują# najwyższe miejsca w rankingu dotyczącym opieki nad dziećmi wśród 41 krajów OECD i UE. Na najniższych miejscach uplasowały się: Słowacja, Stany Zjednoczone, Cypr, Szwajcaria i Australia. Polska zajęła 27. miejsce.

(czytaj więcej)