"Gospodarzu, co tam w inwentarzu?". Wyłoniono zwycięzców konkursu
fot. ARiMR
Konkurs fotograficzny pod tytułem #„Gospodarzu, co tam w inwentarzu?” dobiegł końca. Jury wyłoniło zwycięzców i wybrało prace godne wyróżnienia.
Ideą konkursu skierowanego do wszystkich pełnoletnich posiadaczy lub właścicieli zwierząt gospodarskich była promocja dobrostanu i dobrych praktyk w hodowli oraz utrzymaniu inwentarza. Nadesłane fotografie były bardzo różnorodne, a oceniane przede wszystkim pod kątem walorów artystycznych, ale także zaprezentowanych na zdjęciach metod hodowli.
Poniżej podajemy ostateczny werdykt jury.
I miejsce - Andrzej Lemieszek
II miejsce - Bożena Kała
III miejsce - Kamila Morawska
Jury postanowiło także wyróżnić prace 12 innych autorów. Są to: Piotr Rupniak, Paula Januszewska-Klimczak, Michał Kuchnicki, Marta Pasternak-Chorosz, Małgorzata Mąkosa, Kazimierz Gackowski, Katarzyna Szukszta, Irmina Przybylska-Strzelczyk, Halina Dąbkowska, Daniel Zaremba, Bartosz Żygadło, Agata Pocheć.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy i zapraszamy 22 listopada 2024 roku na galę konkursową, podczas której zaprezentowane zostaną zwycięskie fotografie i wręczone będą nagrody rzeczowe. Z osobami nagrodzonymi i wyróżnionymi skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie, aby podać szczegóły uroczystości.
Poniżej prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie.
Źródło: ARiMR
Czytaj również
- Sprawozdania od kół gospodyń wiejskich. Kiedy upływa termin?
- Harmonogram naborów wniosków. Wspólna Polityka Rolna
- Komu KRUS przyznaje świadczenie honorowe? Nowe przepisy
- "Chcemy rozmawiać przy stole, a nie stać na granicy". Spotkanie z ministrem
- Dofinansowanie zakupu buhajów. Ruszyła wypłata środków
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Trudny czas dla zwierząt. Słabsze i chore nie przetrwają zimy
Kiedy za oknem pojawi się zimowa aura, temperatura spadnie# poniżej zera, a glebę pokryje warstwa śniegu zacznie się dla zwierząt ciężki okres. Mimo że wypracowały one kilka strategii na przetrwanie zimowych warunków, nie wszystkie z nich przeżywają, zwłaszcza gdy pogoda jest wyjątkowo niesprzyjająca.
(czytaj więcej)Natarcie w mroźną noc. Rocznica bitwy o Ślesin
Nakło, leżące na wysokim prawym brzegu Noteci, wyzwoliło się samorzutnie# spod władzy niemieckiej 1 stycznia 1919 r. Była w tym duża zasługa energicznego dowódcy miejscowych oddziałów powstańczych – podporucznika Edmunda Bartkowskiego.
(czytaj więcej)10 lat z Kartą Dużej Rodziny. Kto może korzystać ze zniżek?
Dzięki Karcie Dużej Rodziny już od 10 lat rodziny #wielodzietne mogą korzystać z bogatego systemu zniżek i ulg w wielu miejscach w całej Polsce – zarówno w podmiotach publicznych, jak i prywatnych firmach. Gdzie znaleźć listę partnerów? Komu przysługuje taka karta?
(czytaj więcej)"Nie taki straszny wilk". Podróżnik Michał w nakielskiej gminie
Przez teren nakielskiej gminy przeszedł podróżnik# Michał - społecznik i założyciel Fundacji Równe Moce.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!