Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

Pozostałe

03 października 2021 3

Antek Kwasigroch i Kuba Czerwiński brązowymi medalistami! Gratulujemy!

Po trudnym meczu z Włochami, reprezentacja Polski juniorów# zmierzyła się z Argentyną. Polacy pokonali rywali 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) i tym samym zapewnili sobie brązowe medale mistrzostw świata U21. Nagrodę indywidualną dla najlepszego środkowego czempionatu odebrał Karol Urbanowicz.

(czytaj więcej)
21 września 2021 1

Dwóch wychowanków NTS-u w kadrze U21. Pierwszy mecz zagrają w czwartek

Dzisiaj reprezentacja polskich siatkarzy U21 wylatuje# do Sofii, by wziąć udział w Mistzostwach Świata, które w dniach od 23 września do 2 października odbędą się w Bułgarii i we Włoszech. Wśród 12 powołanych zawodników jest dwóch wychowanków NTS-u - Jakub Czerwiński oraz Antoni Kwasigroch.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2021 2

Kwasigroch i Czerwiński powołani do kadry Polski U21. Gratulujemy!

Wczoraj do klubu wpłynęło powołanie do kadry Polski# dla dwóch zawodników naszego klubu - Antoniego Kwasigrocha i Jakuba Czerwińskiego.

(czytaj więcej)
02 maja 2021 0

Turniej integracyjny. Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Na hali ZSP 3 odbył się turniej dwójek siatkarskich# klas sportowych tejże placówki. Okazją do zazębienia znajomości oraz nabywania umiejętności współpracy podczas rywalizacji okazała się 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

(czytaj więcej)
14 marca 2021 0

Kolejny turniej minisiatkówki za nami. NTS reprezentowały dwa zespoły

Wyjątkowo w sobotę 13 marca w Grudziądzu rozegrano 3. kolejkę spotkań# w ramach Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki, czyli rozgrywek minisiatkówki chłopców. NTS reprezentowały dwa zespoły trójek siatkarskich oraz 4 zespoły dwójek. Cieszą wyniki, bo trójka zajęła I miejsce, a dwójka - drugie.

(czytaj więcej)
12 marca 2021 0

Na swoim koncie mają dwa zwycięstwa. Dzisiaj pokonali Rosję

Od czwartku Reprezentacja Polski U17 walczy awans do Mistrzostw Europy#, które odbędą się w lipcu w Albanii. Po wczorajszym zwycięstwie z Łotwą 3:0, dzisiaj przyszedł czas na mecz z reprezentacją Rosji.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2020 0

Mistrzostwa Województwa Kadetów. Złoto dla NTS-u!

W niedziele 28 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów# w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 4 pary w tym jedna reprezentujące NTS. Siatkarze naszego klubu zdobyli złoto – Michał Nurczyński/Igor Ziółkowski i awansowali do Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów!

(czytaj więcej)
27 czerwca 2020 0

Leppert/Kubiński mistrzem województwa! Najlepszą parą turnieju

W czwartek 25 czerwca na sali gimnastycznej ZSP3 w Nakle# nad Notecią odbył się turniej minisiatkówki w kategorii dwójek (rocznik 2009 i młodsi), gdzie dwa pierwsze zespoły awansowały do Finału Mistrzostw Polski „Kinder Joy of moving''.

(czytaj więcej)
01 listopada 2019 1

Szubin zwycięża w Mroczy. Turniej eliminacyjny w siatkówce za nami

W ramach eliminacji do XVI Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Sępolno Krajeńskie – Tokio 2020” zorganizowany został turniej siatkówki mężczyzn. Gospodarzem zawodów była Mrocza.

(czytaj więcej)

Sukces Jana Lesiuka

Jan Lesiuk, wraz z kolegami z bydgoskiego Chemika, zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów. Mieszkaniec Szubina nie tylko stanął na podium, ale i został uznany najlepszym przyjmującym. To ogromny sukces Janka, który dał swojemu miastu kolejny powód do dumy.

(czytaj więcej)
08 lutego 2015 9
Nakielska Liga Siatkówki

Trzepaki triumfatorem NLS!

8 lutego zakończyły się rozgrywki NLS w sezonie 2014/2015. W tym roku najlepszym okazał się zespół UKS Trzepaki, który w finale pokonał Asy Przestworzy#. Trzecie miejsce przypadło zespołowi NTS Kadeci, który pokonał ubiegłorocznego triumfatora - Olimpię. Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle.

(czytaj więcej)
02 lutego 2015 8
Nakielska Liga Siatkówki

Olimpia poza finałem

25 stycznia odbyła się 11. runda spotkań Nakielskiej Ligi Siatkówki. Ta kolejka wyłoniła finalistów ligi. Po ciekawych spotkaniach półfinałowych okazało się, że w finale spotkają się zespoły# UKS Trzepaki oraz Asy Przestworzy. O 3. miejsce powalczą natomiast Olimpia i NTS Kadeci.

(czytaj więcej)
18 stycznia 2015 9
Nakielska Liga Siatkówki

Znamy pary PO

18 stycznia w sali Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle odbyła się 9. kolejka spotkań Nakielskiej Ligi Siatkówki. Była to jednocześnie ostatnia kolejka fazy zasadniczej, która dała odpowiedź na pytanie kto z kim zagra w fazie pucharowej.

(czytaj więcej)
05 stycznia 2015 11
Nakielska Liga Siatkówki

Cztery tie-breaki

4 stycznia, po przerwie świąteczno-noworocznej wznowiła rozgrywki Nakielska Liga Siatkówki. 7. kolejka spotkań przyniosła nieoczekiwanie 4 tie-breaki w 5 meczach.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2014 3
Nakielska Liga Siatkówki

10 setów w szóstej kolejce

7 grudnia w sali Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyła się 6 kolejka spotkań Nakielskiej Ligi Siatkówki. Była to ostatnia tegoroczna kolejka, a następna odbędzie się dopiero 4 stycznia.

(czytaj więcej)
18 maja 2014 0
Puchar Mistrzów

Aman wicemistrzem!

Aman NTS Trójka Nakło odniósł wielki sukces w Pucharze Mistrzów. Nakielanie w Bełchatowie wywalczyli srebrne medale.

(czytaj więcej)
15 marca 2014 14

Transfer trenował w Szubinie!

Siatkarze Transferu Bydgoszcz ponownie odwiedzili Szubin. Tam odbyli trening i zagrali towarzyski mecz z reprezentacją tego miasta.

(czytaj więcej)

Brązowa Trójka!

Rok temu musieli obejść się smakiem medalu. Po tegorocznym turnieju finałowym w Bydgoszczy siatkarze nakielskiej Trójki odebrali brązowe medale!

(czytaj więcej)
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)