Dziś mamy 23 stycznia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

02 maja 2021

Turniej integracyjny. Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

fot. NTS Trójka

fot. NTS Trójka

Na hali ZSP 3 odbył się turniej dwójek siatkarskich# klas sportowych tejże placówki. Okazją do zazębienia znajomości oraz nabywania umiejętności współpracy podczas rywalizacji okazała się 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zawodniczki i zawodnicy dokonali losowania, które miało na celu wyłonienie drużyn składających się z różnych roczników klas. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Turniej okazał się bardzo wymagającym dla młodych siatkarzy. Po bardzo zaciętej rywalizacji ostateczna kolejność ustalona została po liczeniu ratio małych punktów, ze względu na uzyskanie przez trzy drużyny równej ilości punktów. Również miejsca 4 i 5 rozstrzygnął bezpośredni pojedynek przy równej ilości punktów turniejowych. W trakcie rywalizacji doszło do bardzo miłego akcentu z rąk Filipa Majchrzaka i delegacji klasy sportowej 4a. Obchodzący 3 maja urodziny trener Artur Sierzchuła otrzymał okolicznościowy tort.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki łakoć a najlepsze drużyny otrzymały medale i nagrody rzeczowe. Również nagrodę rzeczową otrzymał najmłodszy uczestnik turnieju Jan Walkowiak (uczeń klasy sportowej 4a). Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Klasyfikacja końcowa:
1. Łęga Nikodem/Adam Madaj
2. Karol Leppert/Filip Majchrzak
3. Jakub Kubiński/Michał Arach
4. Kacper Pogoda/Wojciech Pewniak
5. Cezary Leppert/ Zofia Boińska
6. Wardziński Nicolas/Gemziak Kacper
7. Majewski Hubert/ Jaroszek Bartłomiej
8. Markuszewski Mikołaj/Pogoda Dominik/Walkowiak Jan
9. Konefał Marceli/Jasińska Oliwia
10. Kauc Jan/Jasiński Wiktor

Materiał: NTS Trójak Nakło

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nowy taryfikator mandatów. W łatwy sposób sprawdzisz punkty karne

Od 1 stycznia obowiązuje nowy taryfikator mandatów i# punktów karnych. Są spore zmiany. Pamiętajcie - liczbę swoich punktów karnych możecie sprawdzić w dowolnym momencie – dzięki naszej e-usłudze lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

60% Polaków deklaruje chęć zamieszkania w domu z ogródkiem

Mieszkanie w hierarchii potrzeb człowieka zajmuje# czołową pozycję. Choć nie każdy ma tę świadomość, wpływa bezpośrednio na jakość życia. Tymczasem z danych Eurostatu za 2019 rok wynika, że w Polsce na jedną osobę statystycznie przypada 1,1 pokój. Ten wynik plasuje nas na ostatnim miejscu, ex aequo z Rumunią i Chorwacją. O czym w praktyce świadczą te liczby? Prawie 38% Polaków żyje w przepełnionych mieszkaniach. Sytuacja mieszkaniowa polskiego społeczeństwa jest problemem, z którym od lat borykają się kolejne rządy. Mimo że mieszkań przybywa, nadal popyt przewyższa podaż.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)