Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2023

To był prawdziwie magiczny tydzień. "Niezwykle wzruszający gest"

fot. NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

fot. NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Mijający tydzień w NSP Stowarzyszenia# „Żakus” w Anielinach był iście magiczny! Andrzejkowe wróżby, kino sferyczne ale i kiermasz charytatywny, podczas którego zbieraliśmy pieniądze na leczenie Mikołaja.

Dziękujemy serdecznie mamom przedszkolaków za wszystkie wypieki i zaangażowanie w akcje! To niezwykle wzruszający gest oraz dobry przykład dla naszych uczniów! To ważne aby umieć się dzielić z innymi! I liczą się nie tylko pieniądze! Liczy się również zaangażowanie i zwykle serdeczne słowo wsparcia! Dziś zebrany worek pieniędzy przekazaliśmy tacie Mikołaja!

Znów pokazaliśmy jak ogromną siłę mamy pracując razem na wspólny sukces!

Materiał: Hanna Domalewska / NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)