Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2024

Wioska piratów. Wspaniała zabawa pełna niespodzianek

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 29.05.2024r., dzieci z Przedszkola# Gminy Sadki „Dobre Ludki” zostały zaproszone przez Panią Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu, Panią Aleksandrę Nowaczyk na piknik-festyn z okazji Dnia Dziecka.

Dla naszych przedszkolaków została zorganizowana Wioska Piratów – był to wolontariat w ramach projektu „Być Kobietą” finansowany przez powiat nakielski, organizatorki: Agnieszka Schlak, Joanna Lisiecka, Katarzyna Nowacka, Aleksandra Staniszewska.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę pełną niespodzianek.

Materiał: Dorota Wiśniewska / Przedszkole Gminy Sadki „Dobre Ludki”

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)