Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2024

Zatrzymano trzech mężczyzn i kobietę. Poszukiwani trafili do więzienia

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W ostatnich dniach, nakielscy policjanci zatrzymali# cztery osoby poszukiwane, które najbliższe miesiące spędzą w odosobnieniu. Za więziennymi kratami odbywać będą kary pozbawienia wolności od 3 miesięcy do ponad roku.

W minioną sobotę (13.04.24), na terenie powiatu nakielskiego, mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, skazanych prawomocnym wyrokiem szubińskiego sądu, ale unikających odsiadki. Obaj usłyszeli wyrok za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Pierwszy to 31-letni mieszkaniec gminy Kcynia, który w zakładzie karnym odbywać będzie karę jednego roku pozbawienia wolności. Polecenie zatrzymania zrealizowali mundurowi z kcyńskiej komendy.

Kolejnego, 47-letniego mieszkańca Szubina, zatrzymali na terenie miasta, policjanci z miejscowego komisariatu. Mężczyzna najbliższy rok i miesiąc, spędzi w więziennym odosobnieniu.

Tylko w kwietniu, Sąd Rejonowy w Nakle wydał cztery nakazy zatrzymania i doprowadzenia do jednostki penitencjarnej, za mieszkanką Sadek. Mundurowi ustalili, że kobieta prawdopodobnie zamieszkuje na terenie jednej z podnakielskich miejscowości. Tam też w minioną niedzielę (14.04.24) funkcjonariusze ją „odwiedzili". Przebywająca w mieszkaniu 23-latka została wylegitymowana, a sprawdzenie jej personaliów potwierdziło, że jest poszukiwana. Zatrzymana przez funkcjonariuszy z nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego kobieta, w odosobnieniu spędzi najbliższe 10 miesięcy.

Drugiego poszukiwanego tego samego dnia (14.04.24), na terenie gminy, ujawnili szubińscy „patrolowcy”. 59-latek odbędzie 3-miesięczną karę izolacji, bo nie stosował się do orzeczonych środków karnych.

Zatrzymani zostali już doprowadzeni do jednostek penitencjarnych, gdzie odbędą kary wymierzone przez sądy.

Materiał: st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle

 

Oceń artykuł: 15 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Karol Młot, w dniu 18-04-2024 12:57:08 napisał:

    Co to za lampucera ?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)