Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2022

Dominacja jednego zespołu. Sebastian Wolko strzelcem 5. bramek

fot. BG

fot. BG

Na boisku w Kołaczkowie doszło do starcia miejscowego# zespołu LKS Szubinianka/Victoria z Dębem Potulice. Goście w obu połowach okazali się znacznie lepsi i zasłużenie wywieźli komplet oczek. Duża w tym zasługa Sebastiana Wolko, który zdobył 5 bramek.

Po ostatnich problemach kadrowych zespołu z Kołaczkowo, wreszcie sytuacja się odmieniła i do meczu z Dębem Potulice piłkarze przystąpili w bojowych nastrojach. Do dyspozycji trenera Czerwińskiego był ponownie bramkarz Jacek Paszkiewicz, ale również m.in. dwaj podstawowi zawodnicy pierwszego zespołu Szubinianki Szubin: Michał Machowski i Kamil Ośka. Rywal był jednak z tzw. górnej półki i od pierwszego gwizdka nie pozostawiał złudzeń, co do tego dlaczego tak jest. Na początku meczu bardzo dobrą okazję na bramkę zmarnował Łukasz Srokowski, który przegrał pojedynek sam na sam z Paszkiewiczem. Nie wykorzystana okazja zemściła się i w 19. minucie Machowski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Strata bramki wyraźnie mobilizująco podziałała na gości, którzy właściwie przez cały czas nie schodzili z połowy Victorii. Efekt był tego taki, że zdobyli 4 bramki, właściwie rozstrzygając losy pojedynku. A wynik mógł być znacznie okazalszy, ale piłkarze z Potulic mieli problem z wykończeniem stworzonych sobie sytuacji. A w międzyczasie jeszcze rzut karny zmarnował Adam Przybylski, który nie trafił w bramkę. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Bardzo dobrze zaprezentował się zwłaszcza Sebastian Wolko, który w tej części gry zdołał skompletować klasycznego hat – tricka i zakończyć spotkanie z łącznym dorobkiem 5 goli. Jest to rzadko spotykany wyczyn, nawet na boiskach B – klasowych. Gospodarze nie byli w stanie wiele zrobić i dołożyli tylko jedną bramkę, którą zdobył Ośka.

LKS Szubinianka/Victoria Kołaczkowo – Dąb Potulice 2:8 (1:4)
Bramki: Michał Machowski, Kamil Ośka – Sebastian Wolko 5, Denis Piotrowski, Dawid Koliński, Łukasz Srokowski.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (4)

  Kibic, w dniu 01-06-2022 19:22:52 napisał:

  Chyba byliśmy na innych meczach. Dąb przeważał większość meczu, ale to że gospodarze przez 20 min meczu zablokowali gości na ich połowie to autor nie napisał.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Pis, w dniu 01-06-2022 20:47:18 napisał:

  Kibic chyba byłeś na innym meczu. Do przerwy powinno być 9-1. A gospodarze oddali 3 strzały w pierwszej połowie w tym jeden celny.

  odpowiedz

  • -4 (4)

  Kibic , w dniu 01-06-2022 23:00:04 napisał:

  I cyk Sebastian do Tarpana

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)