Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2024

Dziesięć drużyn powalczy o Puchar Pelikana. Emocji nie zabraknie

fot. powierzone

fot. powierzone

Rozgrywki piłkarskie pod nazwą "Pelicup" zapoczątkowane zostały #w styczniu 2019 roku, choć ich inicjator organizuje przedsięwzięcia tego typu od blisko 10 lat.

Pelicup, to połączenie zamiłowania organizatora do piłki nożnej i małej ojczyzny jaką jest Miasto i Gmina Szubin. W herbie Szubina jest Pelikan, a Cup po angielsku to puchar – stąd turniej o puchar pelikana - "Pelicup". Organizatorem rozgrywek jest Mikołaj Kalinowski, a najbliższy turniej zostanie rozegrany za niespełna miesiąc.

W hali widowiskowo-sportowej w Szubinie 17 lutego w turnieju wezmą udział następujące drużyny: ADP Bydgoszcz, Salon Urody Yuliia Boki, Szajka SBN, Budowlani Żnin, Twierdza Szubin, PPHU Dach Bydgoszcz, MW Team, Sąsiedzi Sipiory, FA Rodzice oraz obrońcy tytułu mistrzowskiego Metalbark Bydgoszcz.

Turniej rozgrywany będzie na początku w fazie grupowej (dwie grupy po pięć zespołów). Następnie w fazie pucharowej odbędą się dwa półfinały, mecze o 9., 7., 5. i 3. miejsce oraz rzecz jasna wielki finał. Cały turniej transmitowany będzie w internecie „na żywo” i ze względu na wysoki poziom drużyn w nim uczestniczących zapowiada się na prawdę emocjonująco. Serdecznie zapraszamy do obserwowania strony rozgrywek na Facebooku: https://www.facebook.com/pelicupszubin

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez portal szubin24.pl

Oceń artykuł: 24 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 25-01-2024 12:35:18 napisał:

    Gratuluję organizatorom,Dlaczego działacze sportowi nie chcą zorganiazować podobnych rozgrywek w koszykówce,piłce ręcznej,w powiecie są ku temu doskonałe warunki.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa hal
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)