Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

05 maja 2023

Ekologiczne zajęcia. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością

W piątek, 5 maja spotkaliśmy się z przedszkolakami z "Dobrych Ludków". Nawiązując jeszcze trochę do# Dnia Ziemi porozmawialiśmy sobie o ekologii i dobrych nawykach związanych z dbaniem o naszą cudowną planetę!

Po pogadance postanowiliśmy udowodnić, że stare i niepotrzebne rzeczy mogą stanowić bazę dla radosnej twórczości i że czasem coś, co normalnie wylądowało by w koszu, można jeszcze wykorzystać i świetnie się przy tym bawić! Ze starych kartonów powstały koła, a z niepotrzebnych kawałków materiałów paski. Zadaniem dzieci było przewlekanie tkanin przez dziurki w kole i wiązanie ich dowolnym sposobem. Na koniec za pomocą markera dzieci narysowały oczy nosy i buźki. Tym oto sposobem powstały najprawdziwsze lwy! A materiały pochodziły w 100% z odpadów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom za pomoc i zaangażowanie w dzisiejszą pracę! 

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)