Dziś mamy 21 stycznia 2026, środa, imieniny obchodzą:

16 września 2022

Mecz czołowych zespołów grupy III. Remis po wyrównanej walce

fot. archiwum

fot. archiwum

W 4 kolejce rozgrywek piłkarskich na szczeblu B – klasy# Szubinianka II/Victoria Kołaczkowo podejmowała na własnym boisku Dąb Potulice. Oba zespoły miały okazję na zdobycie kompletu punktów, ale ostatecznie podzieliły się punktami.

Zespoły z Kołaczkowa i Potulic udanie rozpoczęły tegoroczne zmagania na szczeblu piłkarskiej B – klasy. O ile o formę Dębu można było być spokojnym, tak dyspozycja Victorii jest niewątpliwie dużym zaskoczeniem dla sympatyków i kibiców tego klubu. Spora w tym zasługa nowych piłkarzy, którzy latem wzmocnili klub. Na pierwszy plan wysuwa się jednak powrót do zespołu Damiana Czerwińskiego, który od początku sezonu regularnie zdobywa kolejne gole. Nie inaczej było w miniony weekend w starciu z Dębem Potulice. Mecz ten nie był może widowiskowy i nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych, ale emocje trwały do ostatniego gwizdka. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy nie dość, że wyszli na prowadzenie po celnym strzale Czerwińskiego, to jeszcze mogli to prowadzenie podwyższyć. Zmarnowali jednak m.in. rzut karny, który obronił Adam Przybylski. Dąb odżył natomiast w drugiej części gry. Wprowadzony po przerwie Michał Marach został sfaulowany w polu karnym Victorii, za co sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Oskar Rogaliński i doprowadził do wyrównania. Znakomitą okazję na przechylenie szali zwycięstwa na korzyść swojego zespołu miał jeszcze Denis Piotrowski ale przegrał pojedynek sam na sam z Kamilem Załogą.

Szubinianka II/Victoria Kołaczkowo – Dąb Potulice 1:1 (1:0)

Bramki: Damian Czerwiński – Oskar Rogalski

 

Oceń artykuł: 32 36

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 5 (17)

    KIBIC, w dniu 16-09-2022 12:36:14 napisał:

    bramkę strzelił OSKAR ROGALSKI!!!

    odpowiedz

    • 4 (16)

    Jarek, w dniu 16-09-2022 20:36:59 napisał:

    A może niech die autor tekstu łaskawie podpisze. Kiedy był karny dla Kolaczkowa?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Multifunkcyjne tabletki 3w1 do basenu 0,4 kg – chlor, glonostatyka, flokulacja
26,99PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Planta Vit-10 Nawóz do storczyków
14,90PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Praca na wysokości
60PLN
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru

79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.

(czytaj więcej)
0

"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków

Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.

(czytaj więcej)
0

Dziś 106 rocznica. Włączenie Nakła do odrodzonego Państwa Polskiego

Dziś obchodzimy 106. rocznicę wkroczenia# oddziałów #Wojska Polskiego do Nakła i przejęcia przez nie władzy wojskowej. Po blisko 150 latach zaborów Pomorze i Kujawy Zachodnie wróciły do Polski.

(czytaj więcej)