Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2022

Porażka na boisku lidera. GLZS wrócił do Sadek z bagażem 8. bramek

Bardzo nieudany wyjazd do Sicienka mają za sobą zawodnicy# GLZS Sadki, którzy na boisku lidera tabeli ulegli aż 1:8. Bardzo słabo wyglądała przede wszystkim defensywa, która popełniała proste błędy.

W 18. kolejce rozgrywek piłkarskich B – klasy na boisku w Sicienku doszło do starcia czołowych zespołów grupy III. Miejscowy Gryf, czyli lider tabeli, zmierzył się z GLZS – em Sadki, który znajdował się na najniższym stopniu podium. Obu zespołom przyszło rywalizować w trudnych warunkach atmosferycznych, przy strugach deszczu. Zdecydowanie lepiej w zastanej rzeczywistości odnaleźli się gospodarze, którzy udzielili gościom prawdziwej i bolesnej lekcji gry. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak takiego obrotu spraw, bo jeszcze do 49. minuty, Gryf minimalnie prowadził 2:1. W kolejnych fragmentach meczu nastąpiła jednak katastrofa w szeregach GLZS, a szczególnie w formacji obronnej. Wystarczyło kilka podań i zawodnicy z Sicienka znajdowali się w znakomitych sytuacjach podbramkowych, których nie marnowali.

Goście mogli tylko bezradnie rozkładać ręce i przyglądać się popisom gospodarzy, którzy pokazali, że bezapelacyjnie zasługują na awans do A – klasy.
Gryf Sicienko – GLZS Sadki 8:1 (2:0)
Bramka dla GLZS: Łukasz Bzdawka

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)