Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2023

Pożegnanie przedszkola w Dębionku. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności

fot. powierzone

fot. powierzone

22 czerwca w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” w Dębionku odbyło się #uroczyste zakończenie roku (przed)szkolnego 2022/2023.

Dzieci przygotowały program artystyczny, dzięki któremu zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Piękny występ został nagrodzony gromkimi brawami ze strony rodziców i zaproszonych gości. Czworo dzieci 6- letnich pożegnało się z przedszkolem, kolegami, koleżankami i paniami, ponieważ od września zasiądą w szkolnych ławkach. Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil, dzieci otrzymały dyplomy oraz książki, które wręczyła pani dyrektor przedszkola Dorota Wiśniewska.

Materiał: Magdalena Drozdowska - wychowawca

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)