Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2024

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

fot. powierzone

fot. powierzone

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

„Organizowany bieg jest częścią obchodów święta naszego Centrum. Tym razem wydarzenie to skierowaliśmy nie tylko do naszych żołnierzy, ale mamy nadzieję, że rzucone wyzwanie podejmą także przedstawiciele innych Jednostek Wojskowych, służb mundurowych, a także lokalni biegacze, którzy chcieliby się sprawdzić na przygotowanej przez nas trasie z przeszkodami.” – powiedział płk dr Przemysław Żukowski komendant Centrum Szkolenia WOT.

Na uczestników biegu czekać będzie ok. 5 kilometrowa trasa z przygotowanymi przeszkodami w postaci m.in. czołgania, pokonanie toru z opon czy też innych atrakcji. Udział w biegu jest bezpłatny, regulamin oraz informacje szczegółowe dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie internetowej https://cswot.wp.mil.pl/aktualnosci/przybij-piatke-z-cswot/

Program biegu:

• 7.30- przyjazd zawodników

• 7.45- odprawa techniczna i pobranie numerów startowych

• 8.00- start biegu

• 10.00- uroczyste zakończenie

Liczba miejsc ograniczona – do 60 uczestników. Oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. O udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiał: por. Krzysztof Wójcik / Oficer Prasowy Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej im. kpt. Eugeniusza Konopackiego w Toruniu

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Janusz, w dniu 17-05-2024 08:12:43 napisał:

  Oby karabinu nikt nie zgubił...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 17-05-2024 14:31:14 napisał:

  Teraz tak zwani żołnierze skoszarowani są we własnych domach biedny kraj .Polikwidowali jednostki wojskowe budynki popadły w ruinę to jest ten dobrobyt w uni europejskiej .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  krajan, w dniu 17-05-2024 20:59:48 napisał:

  Za komuny były regularne obozy PO w Pólku,móże władze w obrcnym kryzzsie wrócą do dobrych wzorców, mniej religii a więcej PO i w-f.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Konstrukcje stalowe
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)