Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

04 lutego 2024

Sąsiedzi Sipiory obronili tytuł. Zdecydował przypadek

fot. BG

fot. BG

Ostatnia kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej #przyniosła w końcu to, co jest tak potrzebne tym rozgrywkom – emocję i zaciętą rywalizację. Olimpia Tupadły już witała się z gąską, ale Sąsiedzi Sipiory walczyli do końca i rzutem na taśmę wywalczyli zwycięski dla siebie remis.

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się ostatnia, decydująca o zwycięstwie kolejka w rozgrywkach NHLPN. Przyniosła ona w końcu zacięta rywalizację i emocje, które swoje apogeum osiągnęły w decydującym starciu o to kto sięgnie po największy z pucharów. Derby gminy Kcynia pomiędzy Olimpią Tupadły z Sąsiadami Sipiory miały zdecydować o tym, kto okaże się najlepszą drużyną jubileuszowej edycji nakielskich rozgrywek. Mecz był bardzo wyrównany, ale na 5 sekund przed końcem bliscy zwycięstwa byli piłkarze z Tupadł, którzy prowadzili 2:1. Wtedy jednak wydarzyła się rzecz, którą można określić słowem cud. Sąsiedzi wywalczyli rzut wolny, a do piłki podszedł Miłosz Wąs i uderzył bezpośrednio na bramkę. Piłka odbiła się od słupka, a następnie bardzo szczęśliwie od głowy Sebastiana Daronia i wpadła do siatki. Remis 2:2 oznaczał zwycięstwo Sąsiadów, a tym samym obronę tytuły wywalczonego przed rokiem.

Po zmaganiach boiskowych, przyszła pora na wręczanie nagród. Organizatorzy rozgrywek poza nagrodami dla poszczególnych zespołów, wręczyli również statuetki w następujących kategoriach: fair play, najlepszy bramkarz i strzelec NHLPN.

Nagroda fair play trafiła do zespołu Nakielski Mix, który przez całe rozgrywki nie otrzymał żadnej żółtej i czerwonej kartki. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Biernat, ze zwycięskiej drużyny z Sipior, natomiast królem strzelców Mariusz Popa z Gryfu Sicienko.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek NHLPN 2023/2024 prezentuje się następująco:

1. Sąsiedzi Sipiory

2. Olimpia Tupadły

3. Gryf Sicienko

4. Amatorzy Piłki

5. FC Ślesin

6. Żibrons FC

7. Skra Paterek

8. Nakielski Mix

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  Mieszkaniec , w dniu 04-02-2024 18:30:28 napisał:

  Zdecydował przypadek tak przypadek to jest autor tego artykułu drużyna z Sipior od kilku sezonów walczy o zwycięstwo tak jak i w tym roku a on nazywa to przypadkiem.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Krzysztof , w dniu 04-02-2024 20:22:35 napisał:

  Zbliżają się wybory...²

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Franek, w dniu 04-02-2024 21:41:30 napisał:

  Tytuł jak u walaszka

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Texas, w dniu 05-02-2024 08:07:51 napisał:

  Mateusz Biernat to niewątpliwie najlepszy bramkarz

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Hahaha, w dniu 05-02-2024 23:51:19 napisał:

  A co to było jak nie przypadek ? Z pomocą Boinskiego

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Budowa hal
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)